Allnature Epsom salt fürdősó 500 g



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Health Beauty
Personal Care
Foot Care
Gyártó Allnature
Eladó Notino.hu
Ajánljuk Foot Care Allnature

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Allnature Epsom salt fürdősó 500 ga következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Allnature Epsom salt fürdősó 500 g
Foot Care

Allnature Epsom salt fürdősó 500 g

1 570 Ft

Teljes Allnature Epsom salt fürdősó 500 g termékleírás

Allnature Epsom salt, 500 g, Speciális bőrápolás unisex, A kényeztető Allnature Epsom salt fürdősó kényelmet és ellazulást visz a mindennapi fürdésbe. Tulajdonságok: regenerálja a bőrt lazító hatás az izmok regenerálásáért Összetétel: parfümmentes Használata: Szórja a meleg fürdővízbe és hagyja felolvadni.

A Notino.hu webáruházban a foot care kategóriából a Allnature Epsom salt fürdősó 500 g) terméket 1 570 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Health Beauty, Personal Care, Foot Care,

Gyártó

Allnature

Eladó

Notino.hu

Ár

1 570 Ft

EAN

8595674626219

Gyakran ismételt kérdések a Allnature Epsom salt fürdősó 500 g kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Allnature Epsom salt fürdősó 500 g?

A Allnature Epsom salt fürdősó 500 g terméket 1 570Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Allnature Epsom salt fürdősó 500 g terméket?

A Allnature Epsom salt fürdősó 500 g terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Allnature Epsom salt fürdősó 500 g raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Allnature Epsom salt fürdősó 500 g Megnézheted a Notino.hu oldalon.


❓ Mi a Allnature Epsom salt fürdősó 500 gEAN kódja?

A Allnature Epsom salt fürdősó 500 g termék EAN kódja: 8595674626219



Még több terméket keresél a allnature gyártótól?


Katalógusunkban az allnature márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb allnature termékeinek kínálatát.

További termékek a kategóriából