Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Home Garden Decor Home Fragrances Candles |
| Gyártó | Ambientair |
| Eladó | Notino.hu |
| Ajánljuk | Candles Ambientair |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 ga következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Candles
Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g |
4 070 Ft |
Teljes Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g termékleírás
Ambientair Lab Co. Pepper & Iris, 200 g, Illatgyertyák Illatok lakásba, Az otthonát csodálatos aromával illatosító Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya olyan meghitt hangulatot teremt, melynek köszönhetően mindig remekül érzi majd magát. Tulajdonságok: virágos illat friss illat Összetétel: pamut kanóc Használata: A mécsest kellően hőálló felületre helyezze. 4 óránál hosszabb ideig ne hagyja égni. Mindig vigyázzon arra, hogy a mécses ne égjen le teljesen az aljáig. Soha ne hagyja az égő mécsest felügyelet nélkül és gyúlékony tárgyak közelében. Tartsa távol a gyermekektől és háziállatoktól. Hagyja a gyertyát mindig legalább addig égni, amíg a teljes felső rétege meg nem olvad. Ezzel megelőzi, hogy a viaszban bemélyedések keletkezzenek. Az optimális égés érdekében javasoljuk a kanóc rendszeres visszavágását az ajánlott hosszúságra.
A Notino.hu webáruházban a candles kategóriából a Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g) terméket 4 070 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
4 070 Ft |
| EAN |
8435474422461 |
Gyakran ismételt kérdések a Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g?
A Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g terméket 4 070Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g terméket?
A Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g Megnézheted a Notino.hu oldalon.
❓ Mi a Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 gEAN kódja?
A Ambientair Lab Co. Pepper & Iris illatgyertya 200 g termék EAN kódja: 8435474422461
Még több terméket keresél a ambientair gyártótól?
Katalógusunkban az ambientair márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ambientair termékeinek kínálatát.