BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Apparel Accessories Clothing Accessories Hair Accessories |
| Gyártó | BrushArt |
| Eladó | Notino.hu |
| Ajánljuk | Hair Accessories BrushArt |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 dba következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Hair Accessories
BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db |
1 660 Ft |
Teljes BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db termékleírás
BrushArt Hair Band, 6 db, Haj kiegészítők nőknek, A praktikus BrushArt Hair hajkiegészítő még tökéletesebbé teszi frizuráját. Tulajdonságok: megmarad a helyén kényelmes hajformázásra szolgál garantáltan hajkímélő Összetétel: fém kapcsok nélkül Használata: Formázza kedve szerint a frizurát.
A Notino.hu webáruházban a hair accessories kategóriából a BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db) terméket 1 660 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Apparel Accessories, Clothing Accessories, Hair Accessories, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
1 660 Ft |
| EAN |
8059300532485 |
Gyakran ismételt kérdések a BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db?
A BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db terméket 1 660Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db terméket?
A BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db Megnézheted a Notino.hu oldalon.
❓ Mi a BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 dbEAN kódja?
A BrushArt Hair Band hajgumik Beige 6 db termék EAN kódja: 8059300532485
Még több terméket keresél a brushart gyártótól?
Katalógusunkban az brushart márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb brushart termékeinek kínálatát.