Culti Home Era ruhaillatosító 1 db
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Health Beauty |
| Gyártó | Culti |
| Eladó | Notino.hu |
| Ajánljuk | Health Beauty Culti |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Culti Home Era ruhaillatosító 1 dba következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Health Beauty
Culti Home Era ruhaillatosító 1 db |
8 930 Ft |
Teljes Culti Home Era ruhaillatosító 1 db termékleírás
Culti Home Era, 1 db, Szekrényillatosító Illatok lakásba, Gardróbját Culti Home Era ruhaillatosítóval teheti tartósan üde illatúvá. A ruhaillatosító fokozatosan engedi az illatot a levegőbe és a ruhásszekrényt, cipős szekrényt vagy a sporttáskát is kellemes aromával járja át. Tulajdonságok: gyümölcsös illat Használata: Használja a mellékelt útmutató szerint.
A Notino.hu webáruházban a health beauty kategóriából a Culti Home Era ruhaillatosító 1 db) terméket 8 930 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
8 930 Ft |
| EAN |
8050534793147 |
Gyakran ismételt kérdések a Culti Home Era ruhaillatosító 1 db kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Culti Home Era ruhaillatosító 1 db?
A Culti Home Era ruhaillatosító 1 db terméket 8 930Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Culti Home Era ruhaillatosító 1 db terméket?
A Culti Home Era ruhaillatosító 1 db terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Culti Home Era ruhaillatosító 1 db raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Culti Home Era ruhaillatosító 1 db Megnézheted a Notino.hu oldalon.
❓ Mi a Culti Home Era ruhaillatosító 1 dbEAN kódja?
A Culti Home Era ruhaillatosító 1 db termék EAN kódja: 8050534793147
Még több terméket keresél a culti gyártótól?
Katalógusunkban az culti márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb culti termékeinek kínálatát.