MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | PC és laptop Hálózati eszközök Wi Fi routerek és AP k |
| Gyártó | Mikrotik |
| Eladó | Alza.hu |
| Ajánljuk | Wi Fi routerek és AP k Mikrotik |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
MIKROTIK RB5009UPr+S+OUTa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Wi Fi routerek és AP k
MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT |
136 390 Ft |
Teljes MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT termékleírás
A Alza.hu webáruházban a wi fi routerek és ap k kategóriából a MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT) terméket 136 390 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
136 390 Ft |
Gyakran ismételt kérdések a MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT?
A MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT terméket 136 390Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT terméket?
A MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron MIKROTIK RB5009UPr+S+OUT Megnézheted a Alza.hu oldalon.
Még több terméket keresél a mikrotik gyártótól?
Katalógusunkban az mikrotik márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb mikrotik termékeinek kínálatát.