Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Health Beauty
Personal Care
Hair Care
Hair Styling Tools
Hair Dryers
Gyártó Sencor
Eladó Notino.hu
Ajánljuk Hair Dryers Sencor

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 dba következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db
Hair Dryers

Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db

8 660 Ft

Teljes Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db termékleírás

Sencor SHD 7100BK, 1 db, Hajszárítók unisex, Időről időre tanácsos hajmosás után hagyni a hajat levegőn megszáradni, de erre nem mindig van lehetőség. Az ideális Sencor SHD 7100BK hajszárító különösen akkor jön jól, ha szorít az idő, és különböző okokból gyorsabban és hatékonyabban kell megszárítania a haját. Gyors, hatékony, mégis kíméletes hajszárítást biztosít bármilyen hajtípus esetén, illetve segít a hajszárításban, hogy a haj nagyobb volument kapjon, és könnyedén elérheti a gyönyörűen dús és pihe-puha szalonfrizurát. Tulajdonságok: kímélően szárítja a hajat szabályozható sebesség megőrzi a haj egészséges megjelenését ionizáló funkció szabályozható hőmérséklet a hátsó rács a tisztítás megkönnyítése miatt levehető meggátolja a haj kreppesedését és elektromos feltöltődését Használata: A mellékelt használati útmutató szerint járjon el.

A Notino.hu webáruházban a hair dryers kategóriából a Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db) terméket 8 660 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Health Beauty, Personal Care, Hair Care, Hair Styling Tools, Hair Dryers,

Gyártó

Sencor

Eladó

Notino.hu

Ár

8 660 Ft

EAN

8590669306398

Gyakran ismételt kérdések a Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db?

A Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db terméket 8 660Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db terméket?

A Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db Megnézheted a Notino.hu oldalon.


❓ Mi a Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 dbEAN kódja?

A Sencor SHD 7100BK hajszárító Black Gold 1 db termék EAN kódja: 8590669306398



Még több terméket keresél a sencor gyártótól?


Katalógusunkban az sencor márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb sencor termékeinek kínálatát.

További termékek a kategóriából