Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Home Garden
Decor
Home Fragrances
Candles
Gyártó Wax Design
Eladó Notino.hu
Ajánljuk Candles Wax Design

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm
Candles

Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm

5 540 Ft

Teljes Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm termékleírás

Wax Design Mosaic Green Mint, 8x8 cm, Illatgyertyák Illatok lakásba, Az otthonát csodálatos aromával illatosító Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya olyan meghitt hangulatot teremt, melynek köszönhetően mindig remekül érzi majd magát. Tulajdonságok: friss illat Összetétel: növényi viaszok keveréke Használata: A mécsest kellően hőálló felületre helyezze. 4 óránál hosszabb ideig ne hagyja égni. Mindig vigyázzon arra, hogy a mécses ne égjen le teljesen az aljáig. Soha ne hagyja az égő mécsest felügyelet nélkül és gyúlékony tárgyak közelében. Tartsa távol a gyermekektől és háziállatoktól. Hagyja a gyertyát mindig legalább addig égni, amíg a teljes felső rétege meg nem olvad. Ezzel megelőzi, hogy a viaszban bemélyedések keletkezzenek.

A Notino.hu webáruházban a candles kategóriából a Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm) terméket 5 540 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Home Garden, Decor, Home Fragrances, Candles,

Gyártó

Wax Design

Eladó

Notino.hu

Ár

5 540 Ft

EAN

8435240176253

Gyakran ismételt kérdések a Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm?

A Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm terméket 5 540Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm terméket?

A Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm Megnézheted a Notino.hu oldalon.


❓ Mi a Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cmEAN kódja?

A Wax Design Mosaic Green Mint illatgyertya 8x8 cm termék EAN kódja: 8435240176253



Még több terméket keresél a wax design gyártótól?


Katalógusunkban az wax design márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb wax design termékeinek kínálatát.

További termékek a kategóriából