Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Home Garden Decor Home Fragrances Candles |
| Gyártó | Yankee Candle |
| Eladó | Notino.hu |
| Ajánljuk | Candles Yankee Candle |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszetta következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Candles
Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett |
5 470 Ft |
Teljes Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett termékleírás
Yankee Candle Bayside Cedar, 1 db, Ajándékszettek Illatok lakásba, Illatosítsa otthonát, vagy szerezzen örömöt szeretteinek egy gyönyörű lakásillattal! Ez az ajándékkészlet Yankee Candle Bayside Cedar mindkét esetben garantálja a sikert. A helyesen megválasztott beltéri illat könnyedén kelt nyugalomérzetet, és elősegíti kellemes, meghitt légkör kialakítását. Tulajdonságok: fás illat gyümölcsös illat A szett tartalma: viaszos gyertya 3x37 g
A Notino.hu webáruházban a candles kategóriából a Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett) terméket 5 470 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
5 470 Ft |
| EAN |
5038581128276 |
Gyakran ismételt kérdések a Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett?
A Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett terméket 5 470Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett terméket?
A Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett Megnézheted a Notino.hu oldalon.
❓ Mi a Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszettEAN kódja?
A Yankee Candle Bayside Cedar ajándékszett termék EAN kódja: 5038581128276
Még több terméket keresél a yankee candle gyártótól?
Katalógusunkban az yankee candle márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb yankee candle termékeinek kínálatát.